У Хмільницькому районі зареєстровано випадки гострих кишкових інфекцій

У Хмільницькому районі зареєстровано випадки гострих кишкових інфекцій

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг директора Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігоря Матковського. Спікер надав результати моніторингу стану захворюваності у Вінницькій області на інфекційні захворювання, зазначивши, що епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною.

Зокрема, ситуація погіршилась, адже випадків інфекційних захворювань стало на 60% більше.

Найбільш значну частку в структурі інфекційних хвороб займають гострі кишкові інфекції. Впродовж минулого тижня зареєстровано 39 випадків гострих кишкових інфекцій: у м. Вінниці, а також на території Вінницького, Хмільницького, Гайсинського, Жмеринського і Тульчинського районів.

Найбільше на гострі кишкові інфекції хворіють діти – 75%. Тому, за словами Ігоря Матковського, усі мають стежити за тим, що їдять, чим годують дітей і як зберігаються продукти харчування.

У Вінницькій області продовжують реєструвати випадки кашлюку (35 випадків), проте, у порівнянні з минулим тижнем (55), їх кількість зменшилась у 1,5 рази. Вітряна віспа також діагностується рідше ( за тиждень відмічається зниження захворюваності на 28%).

На жаль, в області було виявлено один випадок захворюваності на кліщовий бореліоз. Матковський наголосив, що кліщовий сезон лише починається, тож варто врахувати всі небезпеки.

На брифінгу також наголосили на тому, що з червня і до жовтня розпочинається підвищений ризик захворюваності на холеру, тож, знову таки, жителі нашої області мають уважно стежити за продуктами харчування, способами їх збереження і обробки. Не бажано купувати рибу і продукти харчування в непризначених для цього місцях, потрібно дотримуватися правил гігієни і не купатися в забруднених водоймах.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *