У Хмільницькому районі відкрили ще дві поліцейські станції

У Хмільницькому районі відкрили ще дві поліцейські станції

Зокрема, йдеться про станції на території сіл Уланова та Махнівки Хмільницького району. Це 71 і 72 станції, де допомагати й захищати громадян будуть четверо досвідчених офіцерів, – повідомляє NEWS Хмільника.

В заходах з нагоди відкриття поліцейських станцій взяли участь начальник поліції Вінниччини Іван Іщенко, керівництво Хмільницького районного відділу поліції, представники місцевої влади, підприємці і громада.

Офіцери громади, які працюватимуть на цих станціях, обслуговуватимуть 37 населених пунктів, де проживає понад 24 тисячі громадян. Цьогоріч офіцери отримали свідоцтва про закінчення курсів спеціалізації.

Як повідомили у поліції, завданням поліцейського офіцера громади є забезпечення правопорядку на території обслуговування, своєчасне реагувати на звернення людей та запобігання вчинення правопорушень.

Під час заходу очільник поліції Іван Іщенко вручив офіцерам громади ключі від службових автомобілів Renault Duster, які були придбані за кошти Національної поліції України та територіальних громад.

Два капітани поліції Віктор Залуцький і Павло Глодний цілодобово надаватимуть поліцейські послуги мешканцям села Уланів, а майор поліції Володимир Білоус та капітан поліції Артем Ільчук працюватимуть на території села Махнівка Хмільницького району.

Поінформувавши жителів Уланівської громади про відкриття станції, голова ТГ Олександр Гоцуляк також пояснив, чому станцію відкрили саме зараз:

  • Робота зі створення станції була розпочата ще минулого року, кошти закладені та виділені, її слід було завершити.
  • Постійно до мене звертаються люди зі скаргами на сусідів , на стихійні звалища , на несанкціонований продаж алкоголю , на несанкціоновану вирубку дерев , на неналежну поведінку родичів , на псування фермерами дорожнього покриття, на розсипаний гній, тощо… Раніше громада по суті жодним чином не могла вплинути на ці процеси , лиш на рівні спілкування.  Відтепер для вирішення цих питань є поліцейські громади та відповідні методи впливу, – підсумував голова Уланівської сільської територіальної громади.

Фото – взяті з групи Уланівської територіальної громади у Facebook.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *