У Хмільницькому районі відбудеться місячник цивільного захисту

У Хмільницькому районі відбудеться місячник цивільного захисту

Сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Хмільницької райдержадміністрації  повідомляє,що з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року у Хмільницькому районі проводиться місячник цивільного захисту.

Головна мета – роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту на районному рівні та ОТГ, представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації.

В  ході  місячника  проводяться  такі  заходи :

районні огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту, за їх підсумками обласний огляд-конкурс;

виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

в навчальних закладах:

дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;
дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;
виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики;
відпрацювання проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнення і поновлення планів евакуації та приведення в належний стан найпростіших укриттів.

Ш А Н О В Н І   Ж И Т Е Л І   Х М І Л Ь Н И Ц Ь К О Г О   Р А Й О Н У  !

Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті.

Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів;  при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.

Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само-  та взаємодопомоги.

Для отримання фахової допомоги звертайтесь в консультаційні пункти з питань цивільного захисту при сільських  радах та Жданівської ОТГ.

Запрошуємо до спілкування із фахівцями сектору цивільного захисту райдержадміністрації всіх громадян з питань організації та проведення заходів цивільного захисту.

Адреса: м. Хмільник, вул.Столярчука,7  тел. 2-11-81

В районах та містах обласного значення  звертайтесь до начальників відділів цивільного захисту

План підготовки і проведення «Місячника цивільного захисту» в школах, дитячих навчальних закладах, підприємствах, установах Хмільницького району

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *