У Хмільницькому районі судитимуть підприємця, який нажився на ремонті укриттів для навчальних закладів

У Хмільницькому районі судитимуть підприємця, який нажився на ремонті укриттів для навчальних закладів

27 лютого слідчі відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу за процесуальним керівництвом Хмільницької окружної прокуратури направили до суду матеріали кримінального провадження відносно 55-річного підприємця, який, користуючись своїм службовим становищем, привласнив державні кошти під виглядом капітального ремонту укриттів у навчальних закладах, – поінформували в Національній поліції Вінницької області.

Слідством було встановлено, що протягом 2022-2023 років між відділом освіти, молоді та спорту однієї з міських рад Хмільницького району та фізичною особою підприємцем укладено 8 договорів підряду. За їхніми умовами виконавець мав здійснити капітальний ремонт двох найпростіших укриттів для навчальних закладів та утеплення одного закладу освіти.

Обвинувачений привласнював державні кошти під виглядом виплати будівельникам заробітної плати, яка фактично в повному обсязі не виплачувалася та її вартість суттєво завищена.

Сума завданого державі збитку становить понад 850 тисяч гривень.

За таке правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *