У Хмільницькому районі рятувальники та лісники провели спільні навчання

У Хмільницькому районі рятувальники та лісники провели спільні навчання

Щороку ДСНСники спільно з лісниками проводять навчання задля підвищення рівня пожежної безпеки на території лісових господарств та масивів Вінницької області.

Тренування відбулися на території Уладівського лісництва. Для того, щоб відточити професійні навички з гасіння лісових пожеж,  до тренування надзвичайники спільно з працівниками філії “Вінницьке лісове господарство” ДП “Ліси України” залучили також  підрозділ вогнеборців-добровольців  села Березна та місцеву пожежну команду села Уладівка.

За тактичним задумом, рятувальники та лісники оперативно загасили пожежу, вогонь швидко розповсюдився через сильний вітер.

Відпрацювали координацію сил та засобів для гасіння умовної пожежі на території лісового господарства – від оперативної групи з ранцевими вогнегасниками до пожежних автоцистерн ДСНС, добровільної та місцевої пожежної охорони. Також долучили техніку для локалізації осередку займання шляхом створення мінералізованих смуг. А для моніторингу фронту поширення пожежі аеророзвідку провели за допомогою БПЛА рятувальників.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *