У Хмільницькому районі підприємець “заробив” на ремонті велодоріжки майже 1 млн гривень

У Хмільницькому районі підприємець “заробив” на ремонті велодоріжки майже 1 млн гривень

За процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт стосовно 42-річного підприємця за вчинення кримінальних правопорушень, який привласнив собі бюджетні кошти майже на 1 мільйон гривень, – передає NEWS Хмільника. 

За даними слідства обвинувачений, подавши у складі тендерної пропозиції завідомо підроблені документи, став переможцем торгів по закупівлі робіт за бюджетні кошти та уклав із Управлінням житлово-комунального господарства Козятинської міської ради договори підряду про капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару з влаштуванням велодоріжки в м. Козятині.

У пресслужбі Вінницької обласної прокуратури повідомили, що, зловживаючи своїм службовим становищем, відобразивши в актах виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо понесених витрат по нарахуванню заробітної плати, підприємець заволодів коштами міської ради у розмірі майже 1 млн грн.

  • У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Вінницької обласної прокуратури.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел і не є ілюстрацією велодоріжки в Козятині.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *