У Хмільницькому районі нові кадрові призначення

У Хмільницькому районі нові кадрові призначення

Сьогодні в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулося представлення начальника Хмільницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також начальника Хмільницького гарнізону. Начальником двох новоутворених структур став колишній військовий комісар Андрій Охріменко. 

Відповідно до Державної програми розвитку Збройних сил  в  Україні відбулося реформування системи військових комісаріатів. ВІдтак військові комісаріати було перейменовано на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (без зміни їх функцій та повноважень)., які покликані замінити собою радянську систему військових комісаріатів. ТЦК та СП створені для підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами і ветеранами в системі надання послуг, а також для покращення обліково-мобілізаційної роботи, забезпечення прозорості і підвищення якості надання адмінпослуг громадянам.

Новопризначеного керівника терцентру комплектування та соціальної підтримки представив полковник Олег Вінницький – військовий комісар Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки. Участь у заході взяли також голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец, голова районної ради Юрій Слабчук, керівники ОТГ, командири військових частин та установ Хмільницького гарнізону.

Внаслідок реформ Калинівка та Козятин стали відділами Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відтак і роботи, і відповідальності новому очільнику ТЦК та СП значно додасться.

Полковник Олег Вінницький привітав Андрія Охріменка та визначив подальші завдання, наголосивши на важливості подальшої взаємодії центру, відділів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Керівники Хмільницького району привітали Андрія Петровича з новою посадою, та висловили впевненість у ефективній роботі новопризначеного начальника Хмільницького ТЦК та СП, адже за багато років служби Андрій Охріменко має неабиякий досвід. Побажали плідної праці на відповідальній посаді.

  • Дякую за довіру, яку мені надало керівництво обласного  ТЦК та СП, а також за теплі слова від керівників місцевого самоврядування, – сказав наприкінці начальник Хмільницького ТЦК та СП Андрій Охріменко, запевнивши усіх присутніх в ще кращих  робочих показниках.

Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *