У Хмільницькому районі дерев вирубали на майже 1,5 млн гривень

У Хмільницькому районі дерев вирубали на майже 1,5 млн гривень

Інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Інспекції під час здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства Уланівською сільською радою виявлено незаконні рубки дерев. Інспекторами зафіксовано факт незаконної рубки дерев на суму майже 1,5 млн грн.

За інформацією інспекції, всього знищено 105 дерев різних порід та діаметрів у межах полезахисних лісових смуг, які перебувають на балансі Уланівської сільської ради. Загальний розмір шкоди, заподіяної внаслідок пошкодження та незаконної рубки дерев, становить 1 млн 465 тис. 840 грн.

В Державній інспекції зазначають, що матеріали по даних фактах направлені до правоохоронних органів для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження.

Довідково:

Полезахисні лісові смуги – це штучно створені насадження лінійного типу для захисту сільськогосподарських угідь від негативного впливу природних та антропогенних факторів!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *