У Хмільницькому районі агроном має фундуковий сад площею понад 45 гектарів

У Хмільницькому районі агроном має фундуковий сад площею понад 45 гектарів

Плантація фундукового саду фермера займає більше 45 гектарів. Тут висаджені сорти італійської та європейської селекції. А цього року фермер уже отримав перший урожай.

Про фундукові сади агронома Козятинської громади Хмільницького району Віктора Сагайди розповів на своїй сторінці у Фейсбуці експерт-дорадник Української горіхової асоціації, кандидат сільськогосподарських наук Олексій Зеленько.

У дописі Олексій Зеленько зазначив:

  • В Україні в галузі садівництва темпи створення фундукових садів мають найбільшу динаміку. Є сади досить великі по площі, достатньо багато садів – 10 – 50 га, в кожному саду приміняють свої технологічні особливості по схемі посадки, догляду за ґрунтом і формуванням крони, живленні і захисту.

У господарстві Віктора Сагайди, крім тих 45 гектарів, 35 га знаходиться на крапельному поливі. Це дає можливість провести в саду своєчасно полив і живлення. Пан Олексій пише про високий рівень догляду, про що свідчить і зовнішній вигляд здорового саду. Розроблена своя система догляду за грунтом.

Він пише, що це є яскравий приклад успішної реалізації проекту створення плантації фундука, базований на використання найбільш цінних сортів культури і з застосуванням передових технологій  вирощування.

Ілюстративне фото – зі сторінки пана Олексія.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *