У Хмільницькій міській територіальній громаді розробляють Стратегію розвитку: місцевих жителів просять про допомогу

У Хмільницькій міській територіальній громаді розробляють Стратегію розвитку: місцевих жителів просять про допомогу

У Хмільницькій міській територіальній громаді розпочали розробляти Стратегію розвитку територіальної громади. Планується розробити новий документ, який визначатиме напрямки розвитку на майбутні роки – з 2021 по 2027 рр. Загалом до Хмільницької міської територіальної громади входить 42 населених пункти, тому й об’єм роботи над розробкою значний.  Розробники Стратегії попросили допомоги в жителів громади.

Попередньо уже сформовано робочу групу, до складу якої увійшли посадові особи міської ради, депутати, старости громади, а також представники громадських організацій та активні мешканці Хмільницької громади.

Нині триває початковий етап розробки Стратегії. Він полягає в процесі збору інформації від мешканців та підприємців громади. Для цього для жителів та підприємців Хмільниччини розроблено анкети, в яких пропонується відповісти на ряд запитань.

Опитування, як зазначили розробники Стратегії, зроблено  для визначення основних проблем, які, на думку громадян, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє.  Розробники Стратегії наголошують, що думка кожного громадянина обов’язково буде врахована під час визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку Хмільницької міської територіальної  громади.

Тож жителі громади можуть долучитися до опитування і заповнити анкету ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

А підприємці можуть заповнити анкету ТУТ.

Фото – Укрінформ.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *