У Хмільницькій міській раді переселенців закликають стати на облік, а місцевих підприємців – не підвищувати ціни

У Хмільницькій міській раді переселенців закликають стати на облік, а місцевих підприємців – не підвищувати ціни

Хмільницька громада приймає та всіляко допомагає вимушеним переселенцям. І в цьому працівники міськради вдячні всім, хто протягнув руку допомоги українцям у цей вирішальний час.

Разом з тим усі, хто був поселений у Хмільницькій громаді, має бути облікований. Для цього у ЦНАПі цілодобово працює приймальний пункт евакуації (ППЕ).

 • Знаємо, що багато хто напряму домовляється з власниками помешкань або рієлторами. Ми маємо знати про такі випадки! Просимо кожного переселенця чи переселенку прийти і повідомити про своє перебування в нас для реєстрації, – звернулися до хмільничан у Хмільницькій міській раді.

  Деталі можна дізнатися за номером: 2 20 85.  Також ті хмільничани, які допомагають переселенцям, також можуть телефонувати, щоб повідомити інформацію або допомогти людям зорієнтуватися в місті.

  ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН 

   

  У громаді почастішали випадки відмови здійснення розрахунків платіжними картками. У міській раді застерегли, що відмова окремих операторів торгівельних мереж, аптек і АЗС від прийняття безготівкової оплати в умовах воєнного стану є додатковим і нічим не виправданим ризиком.

 • Звертаємося до приватних підприємців та власників торгівельних мереж міста і громади, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, власників аптек, автозаправних станцій з переконливим проханням: НЕ ЗДІЙСНЮВАТИ СПЕКУЛЯТИВНОГО ПІДНЯТТЯ ЦІН, в першу чергу, на продукти харчування, особливо хліб, лікарські засоби та пальне!, – йдеться в повідомленні.
 • Щира подяка тим власникам служб таксі, які не завищують тарифів на перевезення.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *