У Хмільницькій лікарні новий керівник

У Хмільницькій лікарні новий керівник

За рік у Хмільницькій центральній лікарні змінились кілька керівників. Місяць тому міська влада призначила новим генеральним директором закладу Олександра Гуцука. До цього він працював у закладі завідуючим хірургічним відділенням.

Про це поінформували у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

  • Хмільницька центральна лікарня є кластерним закладом. Вимоги до таких закладів від НСЗУ та МОЗ значно вищі. Зокрема, це створення реабілітаційних відділень, надання якісних та безоплатних медичних послуг в рамках державної Програми медичних гарантій, – йдеться у повідомленні.

Також у Департаменті розкрили плани на майбутнє закладу. Так, у закладі планують створити сучасне реабілітаційне відділення. Уже виготовлена проєктно-кошторисна документація. Подалися на одну із грантових державних програм. Також у планах – розбудова хірургічного відділення, створення повноцінного укриття тощо.

  • Сподіваюся, що Олександр Васильович дасть новий поштовх для розвитку лікарні. Так, є багато питань над якими потрібно попрацювати й фахівці нашого департаменту готові надати усю необхідну допомогу. Важливо, що є розуміння подальшого розвитку й бачення куди варто рухатися, – сказала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна, яка днями відвідала лікарню.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *