У Хмільницькій громаді з’явилися старостинські округи, які представлятимуть 7 старост

У Хмільницькій громаді з’явилися старостинські округи, які представлятимуть 7 старост
Spread the love

Відтепер у Хмільницькій громаді буде 7 старостинських округів, за які відповідатимуть семеро старост. Таке рішення ухвалила міська рада на своєму пленарному засіданні 1 жовтня.

Кожен округ має свої населені пункти та визначений центр: Соколівський старостинський округ, Лозівський старостинський округ, Кожухівський старостинський округ, Великомитницький старостинський округ, Порицький старостинський округ, Широкогребельський старостинський округ та Кривошиївський старостинський округ.

Отже, до складу Соколівського округу входять такі населені пункти, як село Соколова, Березна, Крупин, село Чудинівці та Куманівці, з центром у селі Соколові.

До складу Лозівського старостинського округу входять села Лозова, Педоси, Вугли, Гулі, Думенки, Лелітка, Вербівка та Крутнів. Центральним населеним пунктом, відповідно, є село Лозова.

У Кожухівський старостинський округ входять села Кожухів (центр), Лісне, Красносілка, Теси, Іванівці, Лука, Осічок, Шевченка, Лисогірка, Медведівка.

Великомитницький старостинський округ із центром у селі Великий Митник має ще у своєму складі такі села, як Філіопіль, Будків, Малий Митник та Кушелівку.

Порицький старостинський округ – село Порик (центр), а також села Курилівка, Томашпіль, Журавне і Олександрівка.

Широкогребельський старостинський округ – село Широка Гребля (центр), села Голодьки та Стара Гута.

Кривошиївський старостинський округ – село Кривошиї (центр), села Колибабинці, Сьомаки, Сербанівка, та Білий Рукав.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради оприлюднив список старост які  представляють округи та графік прийому громадян новопризначеними старостами:

з/п

Староста

Населені пункти (села)

Графік прийому громадян

(12.00 год.– 12.45 год.–

обідня перерва)

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТИТУЛА

Андрій Петрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Соколова

с. Березна

с. Крупин

с. Чудинівці

с. Куманівці

з центром

у селі Соколова

 

 

 

 

 

 

Понеділок:

9.00 год.-16.00 год. –

с.Соколова

 

Середа:

9.00 год -16.00 год. –

с.Куманівці

 

П’ятниця:

9.00 год.-15.45 год. –

с.Березна

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

ШКАТЮК

Тетяна Сергіївна

 

 

 

 

 

 

с. Великий Митник

с. Філіопіль

с. Будків

с. Малий Митник с.Кушелівка

з центром

у селі Великий Митник

Понеділок, середа:

9.00 год.-16.00 год. –

с.Великий Митник

 

П’ятниця:

9.00 год.-15.45 год. –

с.Великий Митник

3.

 

 

 

 

 

 

 

БИЧОК

Ганна Михайлівна

 

 

 

 

 

 

с. Лозова

с. Педоси

с. Вугли

с. Гулі

с. Думенки

с. Лелітка

с. Вербівка

с.Крутнів

з центром

у селі Лозова

Понеділок, середа:

9.00 год. -16.00 год. –

с.Лозова

 

Вівторок, п’ятниця:

9.00 год.-12.00 год. – с.Лелітка

 

Четвер:

9.00 год. -12.00 год. – с.Лозова

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАЛІНОВСЬКА

Валентина Іванівна

 

 

 

 

 

 

 

с. Порик

с.Курилівка

с.Томашпіль

с. Журавне

с. Олександрівка

з центром

у селі Порик

 

 

 

Понеділок, середа:

9.00 год. -16.00 год. – с.Порик

 

Вівторок, четвер:

9.00 год. -12.00 год.- с.Журавне

 

П’ятниця:

9.00 год. -12.00год. – с.Порик

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАТВІЮК

Наталя Василівна

 

 

 

 

 

 

 

с. Кривошиї

с. Колибабинці

с. Сьомаки

с. Сербанівка

с. Білий Рукав

з центром

у селі Кривошиї

 

 

 

Понеділок, середа:

9.00 год. -16.00 год. – с. Кривошиї

 

Вівторок, четвер:

9.00 год. -12.00 год.- с. Сьомаки

 

П’ятниця:

9.00 год. -12.00год. – с. Кривошиї

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СУХИЙ

Микола Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Широка Гребля

с. Голодьки

с. Стара Гута

з центром

у селі Широка Гребля

 

 

 

 

 

 

Вівторок:

9.00 год. -16.00 год. –

с.Широка Гребля

 

Середа:

9.00 год -16.00 год. –

с.Голодьки

 

П’ятниця:

9.00 год. -15.00год. –

с.Широка Гребля

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОСТАПЧУК

Світлана Григорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Кожухів

с. Лісне

селище Красносілка

с. Теси

с. Іванівці

с. Лука

с. Осічок

с. Шевченка

с. Лисогірка

с. Медведівка

з центром

у селі Кожухів

 

 

 

 

Понеділок:

9.00 год. -16.00 год. –

с.Кожухів

Вівторок:

9.00 год. -12.00 год. –

с.Теси

 

Середа:

9.00 год -12.00 год. –

с.Шевченка

 

Четвер, п’ятниця:

9.00 год. -12.00год. –

с. Кожухів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *