У Хмільницькій громаді впроваджуватимуть інститут помічника ветерана

У Хмільницькій громаді впроваджуватимуть інститут помічника ветерана

Вчора у Вінниці відбулася нарада за участі  Начальника ОВА Сергія Борзова з головами громад, які увійшли до пілотного проекту. Вінниччина – у четвірці областей, де протягом наступних шести місяців впроваджуватимуть інститут помічника ветерана. До пілоту увійшли Вінницька, Хмільницька, Гайсинська, Тульчинська, Жмеринська та Могилів-Подільська громади.

  • Проєкт передбачає новий формат надання комплексної допомоги та підтримки ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих героїв. Ідея полягає в тому, щоб допомогти нашим захисникам і захисницям перейти від військової служби до цивільного життя. Ми маємо забезпечити реальну підтримку усім нашим захисникам, – підкреслив Сергій Борзов.

У всіх громадах створять сервісні офіси у справах ветеранів, приміщення яких мають бути повністю облаштовані за вимогами доступності. Важливо, що помічниками ветеранів можуть бути люди з числа учасників бойових дій та членів їх сімей.

До речі, Вінницька область стала однією з перших в Україні, де була розпочата робота з впровадження ветеранської політики.

За інформацією офіційного веб-сайту Вінницької обласної військової адміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *