У Хмільницькій громаді впровадили окремі обмеження “червоного” рівня: яка ситуація в районі?

У Хмільницькій громаді впровадили окремі обмеження “червоного” рівня: яка ситуація в районі?

Вчора, 23 березня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міська Комісія запровадила, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки, на території Хмільницької міської територіальної громади окремі карантинно-обмежувальні заходи «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

Таке рішення було прийняте в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією на території Хмільницької міської територіальної громади та в країні загалом.

До складу Хмільницької міської територіальної громади входять:  місто Хмільник  та села: Березна, Білий Рукав, Будків, Великий Митник, Вербівка, Вугли, Голодьки, Гулі, Думенки, Журавне, Іванівці, Кожухів, Колибабинці, Красносілка, Кривошиї, Крупин, Крутнів, Куманівці, Курилівка, Кушелівка, Лелітка, Лисогірка, Лісне, Лозова, Лука, Малий Митник, Медведівка, Олександрівка, Осічок, Педоси, Порик, Сербанівка, Соколова, Стара Гута, Сьомаки, Теси, Томашпіль, Філіопіль, Чудинівці, Шевченка, Широка Гребля.

Отже, за рішенням міської Комісії з 24 по 31 березня 2021 року включно на території Хмільницької міської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО:

  • Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів.
  • Приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах.
  • Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів.

Комісія також доручила Хмільницькому РВП ГУНП у Вінницькій області спільно з Хмільницьким районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області посилити на території громади заходи контролю за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних правил у громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах, дотримання заходів державного нагляду за виконанням суб’єктами господарювання тимчасових рекомендацій з профілактики поширення коронавірусної хвороби, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Окремим пунктом свого рішення міська Комісія вказала керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам господарювання усіх форм власності на важливість суворого дотримання постанов Уряду, що регулюють встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, а також виконання протокольних рішень міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Що вирішено у Хмільницькому районі?

Варто вказати також, що раніше, 19 березня, було проведено засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Засідання провів  голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голова райдержадміністрації  Богдан Кузнец. На засіданні було вирішено дати доручення головам сільських, селищних, міських громад району розглянути на засіданнях місцевих комісій питання щодо впровадження окремих карантинно-обмежувальних заходів для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на відповідних територіях, а також впровадження жорсткого контролю за підприємствами, установами та організаціями, суб’єктами господарювання відповідної територіальної громади щодо безумовного виконання протиепідемічних вимог на підвідомчих об’єктах.

Тобто поки що у районі не впроваджено окремі обмеження “червоного рівня”, але в разі підвищення захворюваності на коронавірус будуть вжиті рішучі заходи.

Джерело: сайти Хмільницької міськради та Хмільницької РДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *