У Хмільницькій громаді оголосили Конкурс підприємницьких ініціатив

У Хмільницькій громаді оголосили Конкурс підприємницьких ініціатив

Громадяни України, які зареєстровані та проживають в Хмільницькій міській територіальній громаді, та які виявили бажання створити та розвивати підприємницьку діяльність, можуть взяти участь у  Конкурсі  підприємницьких ініціатив. Про це інформують в управлінні агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради. 

Максимальна сума гранту – 200 тис. грн.

Переваги в отриманні грантів надаютьсяучасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, особам з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з проведенням АТО/ООС, особам з інвалідністю І групи.

Дедлайн –  до 14 березня 2024 року (включно). 

Конкурсні пропозиції приймаються і подаються особисто до управління «Центр надання адміністративних послуг» Хмільницької міської ради (м.Хмільник, вул. Столярчука,10 – адмінприміщення міської ради) в закритому конверті з відміткою «На конкурс розвитку підприємницьких ініціатив» щоденно, крім суботи та неділі: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8.00 – 15.45.

Документи, які потрібно подати для участі в конкурсі:

  • Заява про участь у конкурсі, складена за встановленою формою. Бланк заяви можна завантажити тут – Заява про участь у конкурсі
  • Копія паспорта, ідентифікаційного коду (або копія сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного коду).
  •  Бізнес-план, завірений підписом претендента.

Бланк бізнес-плану можна завантажити за цим посиланням – Бізнес-план

  • Копія посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та/або довідка МСЕК (за наявності).
  • Копія довідки про безпосередню участь в АТО/ООС, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (за наявності).
  • Лист-гарантія про реєстрацію фізичної особи – підприємця після оголошення конкурсною комісією переможцем конкурсу.

За будь-якими питаннями та консультаціями можна звертатися до управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради за тел.: (04338) 2 21 75.

Детальніше про Конкурс – тут.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *