У Хмільницькій ЦРЛ надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусу

У Хмільницькій ЦРЛ надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусу

Хмільницьку центральну районну лікарню визначили одним з закладів охорони здоров’я, де будуть надавати допомогу у разі виявлення коронавірусу.

– Наразі жодного підтвердженого випадку в області та у м. Вінниці не зареєстровано. Медпрацівники напоготові. У Вінниці визначили 2 госпітальні бази, де лікуватимуть хворих. Так, у разі потреби, дітей прийматиме інфекційна лікарня, а дорослих – перша міська. В області  також визначений перелік лікувальних установ, де за наявності хворих на коронавірус,  будуть надавати медичну допомогу, – повідомили у пресслужбі Вінницької ОДА. 

У переліку цих лікувальних установ Вінниччини на сайті ОДА є й комунальне некомерційне підприємство “Хмільницька центральна районна лікарня” Хмільницької районної ради. Адреса лікарні: 22000 Вінницька обл., м.Хмільник, вул.Монастирська, 71, (04338) 2-33-40, hm-crl@i.ua

Освітній процес тимчасово призупинено й у дошкільних навчальних закладах Хмільницької громади. Як повідомили у пресслужбі Хмільницької міської ради,  вимушені канікули розпочнуться з понеділка – 16 березня та триватимуть до 3 квітня включно. А от учні загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних закладів освіти на карантині від учора.

Карантин у дитячих садочках Хмільницького району теж розпочався від учора, повідомив нам голова РДА Максим Мазурик. Решта установ району працює у штатному режимі. Втім, скасовані особисті прийоми громадян, наради тощо. Хмільничан теж просять максимально обмежити поїздки у межах району…

Тим часом в Україні зафіксована вже перша смерть від коронавірусу… 

– 71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. Міністерство охорони здоров’я України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками, – повідомляє пресслужба МОЗ України.

За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних – відповідно 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *