У хмільничан є ще 9 днів, щоб покращити життя свого міста: триває голосування за проекти бюджету участі

Наразі триває голосування за 12 громадських проектів бюджету участі, на реалізацію яких наступного року визначено 1 мільйон гривень.

Проголосувати можна за цим посиланням: http://hmilnitska-otg.ci.org.ua

Переможцями стають проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою в межах визначеного обсягу фінансування.

Голосувати потрібно особисто, і не надавати паспортні дані стороннім особам. Адже людина має бути впевненою, що проголосувала саме за той проект, який їй подобається. І пам’ятайте, що голосування відбувається добровільно і без зобов’язань.

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три (3) проекти громадського бюджету. Двічі голосувати за один і той самий проект не можна.

Участь в голосуванні можуть брати жителі Хмільницької ОТГ (громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Хмільницької ОТГ, що підтверджується офіційними документами – паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в територіальній громаді).

Голосування триватиме по 7 жовтня включно. 

Шановні мешканці Хмільницької міської ОТГ! Продовжується голосування за громадські проекти Бюджет участі. Саме завдяки вашому голосуванню будуть визначені проекти переможці. На їх реалізацію у 2021 році визначено 1 млн.грн.Велике прохання: ГОЛОСУЙТЕ ОСОБИСТО! Не надавайте ваші паспортні дані постороннім особам. Ви маєте бути впевненими, що проголосували саме за той проект, що вам подобається. Голосування відбувається добровільно, без примусу, без зобов'язань. Одна особа може проголосувати за один, два, або три проекти на власний вибір. Двічі голосувати за один і той самий проект не можна.Голосування триватиме по 7 жовтня 2020 року включно. http://hmilnitska-otg.ci.org.uaУспіхів, міцного здоров'я, творчого натхнення, здорової конкуренції!

Опубліковано Наталією Марківською Понеділок, 28 вересня 2020 р.

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *