У громаді Хмільницького району захисникам готують згущене молоко

У громаді Хмільницького району захисникам готують згущене молоко

Господині з Калинівської громади Хмільницького району готують для захисників згущене молоко, і вже встигли передати на фронт 80 півлітрових баночок смакоти, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це вони поділилися з нашими колегами із Суспільного. А те, які смаколики готувати для воїнів, підказали самі захисники. Адже коли визволили із полону військовополонених із “Азовсталі”, про свою солодку мрію одразу розповів азовець Михайло Діанов.

  • Я подивилася відео одного з бійців, який повертався з полону. Він їхав додому і мріяв про їжу. Говорив, що я так хотів згущеного молока, що їв би її двома ложками. Там воюють молоді хлопці, а вони люблять солодощі, – розповіла виконувачка обов’язків старости у селі Заливанщина Наталя Кравчук.

Посудом та цукром допомагають місцеві підприємці. Решту інгредієнтів кухарі приносять із дому. Собівартість півлітрової банки виходить трохи більше 20 гривень.

Господині розповіли, що згущене молоко роблять в автоклавах. Варять її впродовж двох з половиною годин, а охолоджується молочко цілу добу, аж до повного охолодження автоклаву.

Також господині готують тушкованки та каші з м’ясом. Аби наші захисники не думали, що поїсти, а продовжували захищати українців ситими й задоволеними.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *