У Facebook, Instagram та WhatsApp стався масштабний збій

У Facebook, Instagram та WhatsApp стався масштабний збій

Популярні соцмережі Facebook та Instagram перестали працювати сьогодні ввечері. Уже з 18-ї години користувачі соцмереж почали скаржитись на поганий доступ, а потім і на неможливість зайти на особисті сторінки у Інтернеті. Перестав працювати також і месенджер WhatsApp. Крім того, частково перестали працювати такі сайти, як Twitter, Google і Amazon.

Працювати перестали і веб-версії, і мобільні додатки. Хоча відкрити додатки і можна, однак неможливо оновити сторінку або прочитати коментарі. Причини такого масштабного збою наразі невідомі. Проблеми з підключенням виникли у щонайменше у 125 тисяч користувачів зі всього світу.

У Facebook вже зробили заяву

На офіційній сторінці Facebook у твітері з’явилося повідомлення щодо збоїв у роботі їхніх продуктів.

  • Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми з доступом. Ми працюємо над тим, аби якнайшвидше повернути все у норму. Вибачте за можливі незручності, – звернулися у компанії.

На масштабний збій відреагував міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що сам причетний до створення продуктів, якими користуються багато людей. Зважаючи на це, посадовець боїться уявити, що відчуває команда Facebook, коли “лежать” одразу Facebook, Instagram та WhatsApp.

На роботу (точніше нероботу) популярних мереж масово скаржаться користувачі у додатку, який “вистояв” і наразі працює. Там навіть почали поширювати смішні меми, що стосуються цієї ситуації.

Джерело: 24 канал.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *