У день професійного свята хмільницьких журналістів відзначили Подяками міського голови

У день професійного свята хмільницьких журналістів відзначили Подяками міського голови

Уже 27 років в Україні відзначають День журналіста – професійне свято журналістів, кореспондентів, репортерів, редакторів і усіх, хто працює в інформаційній сфері.

Цьогоріч це свято з присмаком гіркоти: гіркоти втрат на війні. Однак щодня журналісти невтомно доносять до людей свіжу й актуальну інформацію,  порушують гострі, актуальні питання й шукають відповіді на них, будять суспільну думку, примушують людей мислити, погоджуватись чи сперечатись, але прагнути пізнати істину.

Сьогодні хмільницьких  журналістів із професійним святом привітав міський голова Микола Юрчишин. За принциповість, об’єктивність, чесність і патріотизм подякою міського голови відзначили шістьох журналістів:

  • ВЕРЕМІЙ Анжела Анатоліївна – журналістка, членкиня Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, Національної Спілки письменників України, поетеса, краєзнавиця, учителька-методистка української мови та літератури КЗ «Ліцей №2 м.Хмільника Вінницької області».

  • КОРНІЄНКО Алла Володимирівна – редакторка інтернет-видання NEWS Хмільника.

  • МІЩУК Наталя Василівна – громадянська журналістка.

  • ОКОЛОДЬКО Олександр Павлович – редактор ПП «Редакція міськрайонної газети «Життєві обрії», голова ради редакторів друкованих ЗМІ Вінницької області.

  • БАРАБОЛЯ Юлія Віталіївна – заступниця Директора з навчально-виховної роботи Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільник, керівниця гуртка «Школа журналістики».

  • ФРАНЧУК Ольга Андріївна – головна редакторка обласної газети «13 округ».

Микола Васильович побажав усім журналістам завжди актуальних тем і добрих новин. Щоб кожне  слово було правдивим, цікавим, глибоким і щораз спонукало до осмислення тем, запитуваних суспільством. А також натхнення, нових цікавий статей, дописів, матеріалів у мирній Україні.

До присутніх також звернулася начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради Наталія Мазур. Вона подякувала учасникам зустрічі за співпрацю, ініціативу, розуміння, підтримку і зацікавленість подіями громади.

Довідково:

День журналіста був заснований першим президентом Леонідом Кравчуком в 1994 році. Датою свята було обрано 6 червня. Цього дня в Брюсселі Національна спілка журналістів України, переважною більшістю голосів, була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *