У 4-й школі Хмільника буде відеонагляд, а у 3-й школі – сучасний спортмайданчик

У 4-й школі Хмільника буде відеонагляд, а у 3-й школі – сучасний спортмайданчик

Сьогодні на 64 сесії Хмільницької міської ради міська рада внесла зміни до Програми розвитку освіти Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки, підтримавши пропозицію  депутата міської ради Олександра Гончаренка.

Відповідно до ухваленого рішення у 2019 році коштом місцевого бюджету планується придбати технічне обладнання (цифрові відео та аудіо записуючі пристрої) для захисту життя дітей, запобігання правопорушенням, а також для зміцнення матеріально-технічної бази закладу загальної середньої освіти.

А ще ухвалено рішення про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській ОТГ. Отже, у 2019 році  буде проведено будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Хмільника (із коригуванням проектно-кошторисної документації та проведення експертизи)».

У відділі з питань фізичної культури і спорту міської ради інформують про те, що для будівництва ігрового майданчика будуть спрямовані кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 734 тис. грн. та відповідно буде виділена така ж сума коштів із місцевого бюджету.

Майданчик планується адаптувати для занять із чотирьох видів спорту: футболу, гандболу, волейболу та великого тенісу.

Цим же рішенням міська рада також запланувала на 2020 рік будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів гімназії №1.

При цьому зазначимо, що у школі №4 міста Хмільника завершуються роботи із будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Про це повідомля відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний веб-сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *