У 2024 році держава забезпечить ветеранів та їхні сім’ї безкоштовною психологічною допомогою

У 2024 році держава забезпечить ветеранів та їхні сім’ї безкоштовною психологічною допомогою

У 2024 році держава забезпечить ветеранів та їхні сім’ї безкоштовною психологічною допомогою. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові.

У своєму виступі очільниця Мінветеранів наголосила, що забезпечення сучасною психологічною допомогою ветеранів та українських Захисників і Захисниць, які повертаються з війни, є пріоритетом державної ветеранської політики. І надання такої допомоги має відбуватися насамперед у громадах.

  • Для цього за ініціативи Мінветеранів Уряд прийняв постанову №1270, яка надає можливість здійснювати відшкодування вартості наданих послуг із психологічної допомоги для ветеранів та членів їхніх сімей. У нас вже працює Реєстр постачальників послуг з психологічної реабілітації. До нього можуть бути включені спеціалізовані заклади будь-якої форми власності, в тому числі й фізичні особи-підприємці, які надають такі послуги. Це означає, що наступного року держава буде сплачувати за надання психологічної допомоги ветеранам та їхнім рідним, тобто – безкоштовно для них, – сказала Юлія Лапутіна.

Також Мінветеранів разом із Міністерством освіти і науки України наразі працюють над розробкою відповідних програм підвищення кваліфікації українських психологів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *