Триває ремонт хмільницьких багатоповерхівок (Фоторепортаж)

Триває ремонт хмільницьких багатоповерхівок (Фоторепортаж)

Комунальним підприємством “Хмільницька ЖЕК” проводяться роботи з технічного  обслуговування та поточного ремонту житлового фонду багатоповерхівок міста.

Працівники підприємства завершили ремонт парадних входів та даху будинку вул.1-го Травня №17, ремонтують  фасади будинків та входів до під’їздів по вул.1-го Травня №58 та №60.

Завершено ремонтні роботи фасаду та фундаменту по вул.1-го Травня, 64, замінено парапети по вул.1-го Травня №66 та лавки у дворі будинку по вул.1-го Травня №62.

По вулиці Сергія Муравського №5 залито бетонну відмостку навколо будинку, у будинках №5, №7, №9 відремонтовано комини, коньки, слухові вікна на дахах.  Сьогодні працівники ЖЕКу ремонтували  комини та слухові вікна в будинку №3 по вулиці Муравського.

Комунальним підприємством планується відремонтувати козирки  на даху по вул. 1-го Травня №17 та №11,  парапети по вул. Монастирська №1, замінити  водопровідні мережі в підвалі будинку 1-го Травня №17, відремонтувати дах та фундамент по вул. Старосидориська №5 та №7, козирки на будинку по 2-му пров.Пушкіна №2, провести «косметичний» ремонт фасаду будинку  по вул. Столярчука №35 та ремонт фундаменту по вул. Сергія Муравського № 3.

Роботи виконуються КП “Хмільницька ЖЕК” в межах тарифу на утримання житлового фонду  багатоповерхового будинку.

Текст та фоторепортаж – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *