Триває будівництво хмільницького елеватору

Триває будівництво хмільницького елеватору
У місті Хмільник вже розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ “МСК УКРАЇНА”.

На сьогодні  генеральним підрядником об’єкта «ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ» вже виконано влаштування норійного приямку, перехідної підземної галереї, стін приямку автомобілерозвантажувача та влаштування фундаментів під чотири із восьми ємностей.

Поки  ТОВ «Рембуд Теремки»  продовжує формувати пальові основи під решту об’єктів майбутнього підприємства компанії на Вінниччині, паралельно на майданчику триває монтаж напірного колектору та металоконструкцій каркасу модулів адміністративно-лабораторного корпусу, а також будівництво залізничної колії.

Вже наприкінці цього тижня підрядні організації  планують розпочати монтаж і металоконструкцій інших важливих об’єктів комплексу, зокрема норійної вежі та автомобілерозвантажувача, прокладання електромереж, будівництво пожежних резервуарів та фундаментів вагового комплексу.

Зазначимо, що завдяки безпосередній наближеності до сільгосптоваровиробників Вінницької та сусідніх областей новий комплекс компанії «НІБУЛОН» з річною потужністю 33,5 тис. тонн не лише заощаджуватиме кошти аграріїв завдяки зменшенню транспортних витрат, а відповідно, підвищить прибутковість  їхнього господарства та створить умови для збільшення обсягів сільгоспвиробництва в регіоні в цілому. Окрім того, зважаючи, що все прийняте на підприємстві збіжжя транспортуватиметься до головного термінала компанії у Миколаєві залізничним транспортом, це суттєво зменшить завантаженість українських доріг, що є одним з пріоритетних напрямів нашої діяльності.

Про це повідомляє прес-служба компанії “НІБУЛОН”

Фото – прес-служба компанії

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *