Триває будівництво хмільницького елеватора

Триває будівництво хмільницького елеватора
Компанія «НІБУЛОН» завершила монтаж чотирьох із восьми зерносховищ нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у м. Хмільник Вінницької області загальною ємністю 4000 тонн.

На будівельному майданчику в Хмільнику після успішного закінчення спеціалістами ТОВ «Рембуд Теремки»  робіт з влаштування фундаментів та ростверків усіх об’єктів майбутнього комплексу, підрядні організації активно займаються їх зведенням. Так, триває монтаж ще чотирьох зерносховищ, металоконструкцій норійної вежі, бункерів завантаження на залізничний транспорт, повітряних галерей та навісу над автомобільними вагами. Добігають кінця роботи зі встановлення металоконструкцій автомобілерозвантажувача з завальними ямами.

ТОВ «БК «Київбудрезерв» встановлено блок-модулі усіх адміністративно-побутових приміщень й повністю їх укомплектовано та підготовлено для майбутньої роботи. Також влаштовано мережі водопостачання, каналізації та пожежного водопроводу.

Завершено роботи й з прокладання нової двоколійної ділянки залізничної колії майбутнього комплексу,  планового переукладання існуючих частини колії та капітального ремонту станційної колії №16. Загальна довжина залізничної колії становить близько 1000 м. Змонтовано залізничні ваги від постійних партнерів ТОВ ВКФ «БУЛАТ».

Окрім того, проводяться роботи зі встановлення платформ автомобільних ваг. Найближчим часом розпочнеться укладання фундаментів водонапірної вежі. Паралельно з цим ТОВ «Енергобудмонтаж» займається прокладанням електромереж та освітлення. Розпочато благоустрій території, зокрема монтажу огорожі.

Варто зазначити, що на будмайданчик почало приходити й перше високоякісне технологічне устаткування, встановленням якого уже займаються спеціалісти підрядних організацій у норійній вежі, автомобілерозвантажувачі та зерносховищах.

Сьогодні «НІБУЛОН» активно займається покращенням і оптимізацією логістики вантажних перевезень,  й основною ціллю компанії є розвантаження українських автошляхів від потоків зернових вантажів, що стане можливим зокрема й завдяки роботі нового комплексу з прийому та відвантаження продукції з інших філій ТОВ СП «НІБУЛОН» на залізничний транспорт на Вінничині.  Перевагами нового інфраструктурного об’єкту компанії, який зовсім скоро буде введено в експлуатацію, є повна автоматизація виробничого процесу,  збільшення обсягів заготівлі компанії,  а місце його розташування дає змогу сільгосптоваровиробникам регіону заощадити кошти на транспортуванні збіжжя й тим самим підвищити прибутковість власних господарств.

Текст та фото – прес-служба ТОВ СП “НІБУЛОН”

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *