Тривалі вихідні у травні та червні: скільки днів відпочиватимуть хмільничани

Тривалі вихідні у травні та червні: скільки днів відпочиватимуть хмільничани

Українці у травні отримають аж 13 вихідних.  Додаткові вихідні у травня з’явилися завдяки святам, які випали на суботу та неділю.

Україна святкуватиме День міжнародної солідарності трудящих 1-го травня, що припадає на суботу. Наступного дня, у неділю 2-го травня православне свято Великдень. Тому уряд вирішив наступні два робочих дні зробити також офіційно вихідними. Тобто країна буде святкувати з 1-го по 4-е травня включно.

Після весняних мініканікул робочими будуть лише три дні – 5-е, 6-е та 7-е травня, а далі знову тривалі вихідні. Адже День перемоги 9 травня знову випадає на неділю. А це значить, що понеділок 10-го травня буде неробочим днем і українці отримують додатковий день для того, щоб провести його із родиною чи поїхати за місто.

Загалом же неробочими будуть 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29 та 30 травня.

У червні обіцяють також тривалі вихідні — двічі по три неробочі дні поспіль. Так, завдяки тому, що свято Трійці випадає на неділю 20 червня, то наступний понеділок буде вихідним. А через тиждень, 28 червня у понеділок країна буде святкувати День Конституції. Якщо підрахувати, то перший місяць літа подарує 10 вихідних. Тобто неробочими будуть 5, 6, 12, 13, 19, 20, 21, 26, 27 та 28 червня.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *