Трилер по-хмільницьки: історія, від якої мороз по шкірі

Трилер по-хмільницьки: історія, від якої мороз по шкірі

Хтось «лоскоче» собі нерви перглядами фільмів жаху чи триллерами, а хтось мріє, аби «жахливе кіно» в його житті припинилося.

Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду розповіла судову історію, від якої мороз по шкірі.

До суду звернулась жінка з проханням про допомогу. Хмільничанка пояснила, що хвилюється за безпеку дитини та своє власне життя, оскільки (за її словами) малознайомий  чоловік вже тривалий час переслідує  та вчиняє відносно неї та її малолітньої дитини неправомірні дії.

  • Я раніше купувала продукти у нього на ринку – і не більше. Він впродовж 2 років переслідує мене, погрожує, що вилиє на мене кислоту чи вб’є, підкидає землю у дитячий візочок, проникає на подвір’я, постійно телефонує мені, хоча я вже кілька разів змінювала свій номер. Траплялися такі випадки, що я просила чужих людей провести мене з сином додому або 40 хвилин стояла в чужому під’їзді, бо ховалася там. Весь цей час я постійно перебуваю в напрузі, страху, бо не знаю, що мене чекає та не розумію, яким чином я можу себе захистити від мого переслідувача, – пояснила в суді жінка.

Хмільничанка додала на підтвердження своїх слів фото та відео докази, скріншоти з мобільного телефону з пропущеними телефонними дзвінками, повідомленнями та зауважила, що такі дії чоловіка, на її думку, підпадають під статті 129 та 182 Кримінального кодексу України (погроза вбивством та порушення недоторканості приватного життя).

Суд задовольнив прохання жінки – ухвала набрала законної сили з дня її проголошення і оскарженню не підлягає. Далі заяву жінки зареєструють в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, триватиме слідство та перевірка вказаних жінкою фактів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *