Трьома територіальними громадами Хмільниччини курсуватимуть новенькі автобуси

Трьома територіальними громадами Хмільниччини курсуватимуть новенькі автобуси

Про це повідомив голова вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов. Громадам Вінниччини передали 16 шкільних автобусів. Новенькі автобуси передали також і Хмільницькій, Калинівській та Козятинській територіальним громадам.

Зокрема, Сергій Борзов повідомив, що шкільні автобуси – це продовження «Великого будівництва» нової країни, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський.

 

  • Сьогодні передаємо громадам нові шкільні автобуси, щоб наші маленькі громадяни мали безпечний та комфортний доступ до навчання. Цього року на область держава спрямувала 21, 1 мільйон гривень субвенції на придбання шкільних автобусів. Кожен обладнаний місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Автобуси купували разом із територіальними громадами – на умовах співфінансування із територіальними громадами. Зі своїх бюджетів вони виділили 13,8 млн грн, – зазначив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

    Автобуси отримали Хмільницька, Калинівська і Козятинська територіальні громади Хмільниччини. Варто зазначити, що всі автобуси обладнані підйомними майданчиками для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У повідомленні йдеться, що в цьому навчальному році в області потребують підвозу 20 943 учні.

Майже 98% фактично забезпечено підвозом. Торік для шкіл області за кошти державної субвенції придбали 25 шкільних автобусів на суму понад 46 млн грн. – теж на умовах співфінансування із територіальними громадами.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *