Траурний кортеж із загиблим воїном сьогодні прямуватиме через Хмільник: завтра відбудеться чин поховання земляка

Траурний кортеж із загиблим воїном сьогодні прямуватиме через Хмільник: завтра відбудеться чин поховання земляка

Трагічна звістка про загибель земляка, жителя Війтівецької громади Валерія Колощука прийшла в Хмільниччину ще 28 грудня. Сьогодні ж востаннє хмільничани проведуть захисника України додому. Зустріньмо гідно того, завдяки кому можемо жити в своїх домівках і працювати заради наближення Перемоги!

Траурний кортеж прямуватиме з м.Вінниці та орієнтовно буде в Хмільнику в проміжку часу 17.30-18.30.

Траурний кортеж прямуватиме за маршрутом:

  • вул. Курортна (в’їзд зі сторони с.Кожухів) – вул. 1-го Травня – Проспект Свободи (Будинок культури-Будинок побуту) – вул. Небесної Сотні (військкомат, поліція), вул. Комарова (газове господарство) – у напрямку Війтівецької територіальної громади.

У Війтівецькій сільській територіальній громаді повідомили, що чин поховання воїна відбудеться завтра, 12 січня.

  • Об 11.00 відбудеться заупокійна панахида у селі Качанівка по вулиці Пушкіна, 27.
  • Орієнтовно о 12.30  буде проведено мітинг – реквієм та поховання Героя на кладовищі (новому) в селі Війтівці. Прохання до мешканців громади віддати шану та долучитися до прощання із загиблим воїном.

Житель села Ольгине Колощук Валерій Анатолійович загинув від поранень, несумісних з життям, отриманих внаслідок танкового обстрілу в селі Площанка Луганської області.

Колектив редакції NEWS Хмільника висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Вічна і світла пам’ять усім, хто захищає Україну.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *