Транспорт і планшети мають шанс виграти громади Хмільниччини

Транспорт і планшети мають шанс виграти громади Хмільниччини

Мінсоцполітики запрошує територіальні громади Вінниччини взяти участь в експериментальному проєкті та отримати для соцпрацівників транспортні засоби та планшети. 

Проєкт реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  “Деякі питання реалізації експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах”.

У рамках проєкту відбуватиметься апробація інтегрованої моделі надання соціальних послуг і деяких видів державної соціальної допомоги.
Фахівці із соціальної роботи тих громад, які візьмуть участь в експериментальному проєкті та /або апробації:

  • отримають необхідні транспортні засоби та планшети;
  • пройдуть навчання щодо організації соціальної роботи та надання соціальних послуг.

У повідомленні пишуть, що від виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад документи на участь у проєкті приймаються до 1 жовтня 2021 року.

Як взяти участь: достатньо підготувати необхідні документи з урахуванням рекомендацій, наданих Мінсоцполітики листі від 27.08.2021 №4727/0/290-21/57 та надіслати разом із заявою до Національної соціальної сервісної служби України за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, Київ, 01601.

Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням.

З консультативної допомоги щодо участі у проєкті можна звертатися за тел. (044) 289-56-57.

Джерело: ВІТА ТБ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *