Товариство “заробило” більше 300 тисяч гривень на постачанні пального хмільницькому підприємству

Товариство “заробило” більше 300 тисяч гривень на постачанні пального хмільницькому підприємству

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Хмільницької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення грошових коштів у розмірі 345 тис. гривень. 

  • Установлено, що у 2020 році між комунальним підприємством Хмільницької міської ради і ТОВ було укладено договір на постачання нафтопродуктів на загальну суму 1,4 млн гривень, – йдеться в повідомленні Вінницької обласної прокуратури.  

Надалі сторонами безпідставно, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», до основного договору було укладено додаткові угоди, якими суттєво збільшено ціну за одиницю товару, що призвело до зменшення обсягу товару.

Внаслідок таких дій замовнику не було поставлено 21,5 тис. літрів пального, а постачальником безпідставно отримано 345 тис. грн бюджетних коштів.

Оскільки Хмільницька міська рада тривалий час не вживала заходів щодо повернення безпідставно отриманих ТОВ коштів, з метою захисту інтересів держави у бюджетній сфері до суду звернулася прокуратура.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *