ТОП-5 порад як швидко підняти собі настрій

ТОП-5 порад як швидко підняти собі настрій

Привіт. Сьогодні поговоримо про хороший настрій, а точніше про ті лихі дні та годиноньки, коли готовий у відповідь на «Добрий день!», сказати «Не треба нав’язувати іншим свою думку!!!».
Інколи бувають дуже вагомі причини того, що у Вас немає настрою, коли смуток, роздратування чи гнів переповнюють, але ж буває, що прокидаєшся, а вже незрозуміло чому на душі похмуро, наче ранок у листопаді. Комусь треба просто помовчати, а от інші запросто зриваються на всіх, чим псують відносини з рідними та близькими
Що робити, коли нічого не хочеться робити? Фахівці радять у такому випадку спробувати розібратись у причинах і постаратись їх усунути. Звичайно, універсальних порад не існує, але ми пропонуємо зробити дещо, що приносить радість мало не усім на земній кулі.
Порада перша: знайдіть з чого посміятись – якщо маєте час, подивіться хорошу кінокомедію, або зателефонуйте до друга, який завжди лиш однією фразою уміє підняти настрій.
Порада друга: при першій ліпшій нагоді займіться улюбленою справою. Рибалка, читання книг, катання на велосипеді – оберіть те, що Вам до снаги і кайфуйте від того, чим займаєтесь, проживіть цей процес.
Порада третя: увімкніть музику, яку Ви обожнюєте. Якщо Ви зараз на роботі, то навушники Вам у поміч, бо колеги можуть не розділити Ваше захоплення Олегом Винником. Думаєте таких немає? Ви праві – усі люблять Олега Винника (Ваш настрій уже трішки піднявся. Правда?)
Порада четверта: порухайтесь, розженіть свій поганий настрій, а невеличка зарядка додасть бадьорості та підніме настрій обов’язково.
Порада п’ята : знайдіть свій універсальний рецепт гарного настрою. Погуляйте надворі зі своїм собакою, пограйте у хованки з дітьми, зробіть щось приємне собі чи своїй коханій половинці – лише Ви найкраще знаєте, від чого Ваше серце б’ється частіше.
У коментарях пишіть, що надихає та підіймає Вам настрій!

Ваша Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *