Тільки у нас: подробиці злочину та характеристика підозрюваного у вбивстві тещі в селі Уланів

Тільки у нас: подробиці злочину та характеристика підозрюваного у вбивстві тещі в селі Уланів

Вихідними в Уланові трапилось моторошне вбивство, про це повідомили у Головному управлінні  поліції  у Вінницької області.

Працівники правоохоронних органів повідомляють, що підозрюваний у навмисному вбивстві сам попрохав сусіда повідомити, що вбив матір своєї дружини.

Коли на місце приїхали правоохоронці, то 40-річний чоловік розповів, що часто сварився з тещею і, після останньої сварки напередодні, вибрав підходящий момент: бив її руками та ногами, потім схопив цеглину і кілька разів вдарив по голові.

Ми прослідкували за подіями далі і побували у селі, де трапилося жахливе вбивство та щойно дізнались рішення суду по обранню запобіжного заходу.

Що стало відомо журналістам NEWS Хмільника?

Про Василя у селі Уланові мало хто відгукується добре. Односельці його відверто боялись, бо має запальну вдачу, неодноразово бився, сварився з оточуючими, кажуть, що не все гаразд було і в родині. Попри те, що жив у тещиному будинку, усе йому було недогода. Офіційно чоловік ніде не працював, інколи їздив до столиці на заробітки – це, за словами людей, були часи спокою для його родини.

  • Дітки (син і донька, обоє неповнолітні) постійно ставали свідками сварок у родині. Вася (підозрюваний у вбивстві) був жорсткий, навіть жорстокий. Як тепер пояснити дітям, що їх батько вбив бабусю, фактично зробив місиво з лиця, – говорить сусідка родини, яка зі зрозумілих причин відмовилась представитись.

Ще один чоловік каже, що у Василя була епілепсія і чомусь саме тещу він звинувачував у хворобі, постійно говорив всіляку гидотну та явно ненавидів матір своєї дружини.

  • Першого лютого у родині відбулась сварка, все затихло, усі полягали спати, лише зять затаїв злобу. Тому, коли побачив, що вона вийшла надвір удосвіта, зачинивши хату ззовні, щоб дружина та діти не вийшли, накинувся на тещу: бив кулаками та ногами, а потім неодноразово бив цеглиною по голові, – розповіли уланівчани.

Що сказав суд?

Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду одразу по закінченню обрання запобіжного заходу детально прокоментувала хід засідання:

«3 лютого слідча суддя Хмільницького міськрайонного суду Марина Робак задовольнила клопотання слідчого Хмільницького відділення поліції Ярослава Бахновського та застосувала до підозрюваного у навмисному вбивстві жінки запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком на 60 діб.

За версією слідства, місцевий 40-річний мешканець села Уланів на другий день після сварки з дружиною та її матір’ю , не лише завдав удари ногами та руками тещі, а й наніс їй численні удари цеглиною по голові. Жінка померла на місці події. Сторона обвинувачення під час судового засідання назвала ряд підстав, чому до підозрюваного просять застосувати саме такий запобіжний захід. Однією з підстав називають тяжкість злочину, у якому підозрюється чоловік,негативну характеристику з місця проживання, можливість знищення доказів та впливати на свідків злочину, зокрема на свою дружину та двох неповнолітніх дітей.

Підозрюваний не заперечував проти клопотання слідства, лише не згадав та не сказав у судовому засіданні, що у вересні 2017 року уже був судимий за нанесення легких тілесних ушкоджень та був засуджений до сплати штрафу.

Безоплатний захисник, який гарантується підозрюваному державою, просив суд застосувати до підозрюваного більш м’який запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, оскільки вважав, що його підзахисний не буде спричиняти жодного тиску на свідків, сам ініціював виклик поліції, має проблеми із здоров’ям, що є достатніми підставами для запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Суд, взяв до уваги тяжкість злочину (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство),  вагомість наявних доказів про вчинення кримінального правопорушення, аргументи сторін захисту та обвинувачення та ряд інших фактів, з’ясованих під час судового засідання, задовольнив клопотання слідчого та застосував до громадянина В. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Крім цього підозрюваний не позбавлений можливості отримувати належну медичну допомогу у місцях тримання під вартою.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 5 днів з дня її проголошення».

Ми в подальшому слідкуватимемо за розвитком подій та виїжджатимемо за потреби на місце злочину. Лише у нас Ви дізнаєтесь про все з перших вуст.

 

 

З Уланова – Сергій Кузь

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *