Термінової допомоги потребує 11-річний В’ячеслав Мамчур

Термінової допомоги потребує 11-річний В’ячеслав Мамчур

В 11-річного В’ячеслава Мамчура – жителя села Великий Митник, цього року діагностували дифузну В крупно-клітинну лімфому 4-ї стадії. Хлопчик уже отримав три хіміотерапії, готується до четвертої, проте якщо і це не допоможе – В’ячеславу потрібна буде трансплантація кісткового мозку.

  • 8 червня В’ячеславу робили операцію в Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, була інвагінація кишківника з ознаками защемлення інвагінованої кишки. Під час ревізії органів черевної порожнини виявили поліп. Зразок поліпа відправили на гістологію, підтвердили, що це злоякісне утворення. Я возила блоки зі зразком і скельця в Київ у інститут раку, – розповіла NEWS Хмільника мама В’ячеслава Наталія Мамчур.
  • 19 липня ми потрапили у Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню в важкому стані, в відділення онкогематології. В лікарні були з 19 липня до 26 жовтня. Ми пройшли три блоки хіміотерапії. По прогнозах лікарів маємо пройти четвертий блок хімії, потім обстеження організму КТ і МРТ. Прогнозують, можливо, треба буде робити трансплантацію кісткового мозку. Сподіваюсь, що лікування хімією буде достатньо і трансплантації не треба буде робити, – говорить з великою надією жінка.

Сестра підлітка Надія розповіла, що її брат зараз постійно приймає ліки через те, що має супутні захворювання. Крім того, в нього у зв’язку з хворобою погіршився стан хребта й наразі йому замовили спеціальний підтримуючий  корсет.

Сім’я Мамчурів надіється на краще, на швидше одужання В’ячеслава. Однак для лікування потрібні значні кошти. Наприклад, трансплантація кісткового мозку коштує 50 тисяч гривень, що є непідйомною сумою для простої української родини.

Перерахувати кошти ви можете на картку, Приватбанк:

4149 4991 4722 6912 – Наталія Мамчур 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *