Тепла погода сприяє зниженню споживання електроенергії, однак відключення світла ще можуть бути: “Укренерго” про ситуацію в енергосистемі

Тепла погода сприяє зниженню споживання електроенергії, однак відключення світла ще можуть бути: “Укренерго” про ситуацію в енергосистемі

У ніч на 2 січня росіяни знову атакували дронами енергетичну інфраструктуру. На жаль, є пошкодження. Внаслідок нічної атаки також ускладнилась ситуація з електропостачанням у Києві та центральному регіоні, у зв’язку з чим застосовуються аварійні відключення.

В Укренерго заявили, що відновлювальні роботи тривають.

  • Загалом станом на 11:00 2 січня ситуація в енергосистемі повністю контрольована. Тепла погода сприяє зниженню споживання, як на свята так і будні дні, відповідно, зменшилася необхідність застосування обмежень у денні години доби, – йдеться в повідомленні.

Втім, українська енергосистема зазнала вже 11 хвиль масованих ракетних та 14 безпілотних атак, які завдали значних пошкоджень генерації та магістральним мережам. Диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на вечірній час з метою попередження додаткових аварій. Це означає, що в інший час доби 2 січня обмеження споживання не планується. Ліміти споживання розраховуються на кожну годину доби і застосовуються виключно за потреби на ті періоди, коли потужності в енергосистемі чи енерговузлі недостатньо для покриття споживання.

  • За розрахунками «Укренерго» така потреба може виникнути сьогодні ввечері, під час годин максимального споживання. Проте, на жаль, це не стосується Києва, де зранку діють аварійні відключення через пошкодження енергооб’єктів внаслідок нічної атаки ворога, – пояснили в Укренерго.

В компанії громадян закликали відповідально споживати електроенергію.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *