“Тебе ліквідують, якщо щось продаси Україні”: російські спецслужби розгорнули справжню війну

“Тебе ліквідують, якщо щось продаси Україні”: російські спецслужби розгорнули справжню війну

Нестача снарядів в Україні насамперед є наслідком того, що Росія витратила роки, завдаючи ударів по складах в Україні та постачальникам боєприпасів за її межами. А тепер росіяни погрожують західним торгівцям боєприпасами, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це  пише український журналіст Андрій Цаплієнко із посиланням на видання Washington Post.

Видання Washington Post пише, що для того, щоб ніхто ані в Європі, ані в Азії, ані в Африці не продавав Україні 152-мм снаряди, російські спецслужби розгорнули справжню війну. росія знала, що в Україні настане дефіцит 152-мм боєприпасів.

  • Тебе ліквідують, якщо хоч щось продаш до України, – видання “The Washington Post” цитує загрози, які зараз отримує від росіян неназваний західний торговець боєприпасами.

Торговець зброєю повідомив, що в деяких випадках росії вдавалося зривати вже практично укладену Україною угоду, коли підставний покупець в останню хвилину перебивав ціну на користь рф.

Журналіст Цаплієнко нагадав, що з 2015 по 2018 вибухнули артсклади в Сватові, Балаклеї, Калинівці, Ічні.

  • Генпрокурор Венедіктова каже, підтверджується версія підриву вибухового пристрою в Калинівці. По решті випадків триває слідство. А надто недовірлива вітчизняна преса годувала суспільство вкидами на кшталт “все вкрав прапорщик, який вирішив усе списати на пожежу”. Не здивуюсь, якщо джерело цих вкидів знаходиться в Росії, – написав Андрій Цаплієнко.

Цаплієнко вважає, що рішення про повномасштабне вторгнення було прийняте не минулого року, а щонайменше у 2015, коли почалась серія таких вибухів, або навіть раніше, враховуючи, що в жовтні та грудні 2014 року на складах у Врбетице, в Чехії, яка тоді лише потенційно могла бути постачальником 152-мм боєприпасів до України, росіяни теж організували вибухи.

  • Для багатьох українських військових вже тоді це було очевидно. Шкода, що не для політиків і не для виборців. Треба вчитися на помилках. Хоча б на своїх, якщо не виходить на чужих, – підсумував журналіст.

Ілюстративне фото – для привернення уваги – Укроборонпром.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *