Тато вам не мама: юридичне привітання до Дня батька

      Коментарі Вимкнено до Тато вам не мама: юридичне привітання до Дня батька
Тато вам не мама: юридичне привітання до Дня батька

Незвичне і надзвичайно ніжне вітання опублікував Хмільницький міськрайонний суд у День батька. Татусі-юристи розповіли про важливе право батька у нашій країні – право на декретну відпустку. Особливість порад  – усі вони супроводжуються дуже милими і веселими світлинами з дітьми і онуками.

  • Цієї весни ми святкували День матері і писали важливі юридичні поради, розповідали свої історії з життя. Вже тоді ми пообіцяли нашим читачам, що обов’язково підготуємо щось цікаве та корисне до Дня батька. Бо батьківство – це величезна відповідальність, турботи, обов’язки обох батьків, кожен з пари робить щось неймовірно цінне і важливе для дитини, – поділилась із нами передісторією задуму прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталя Міщук.

Співрозмовниця слушно зауважила, що День матері  значно популярніше свято, а от День батька почали відзначати лише два роки поспіль, а це – несправедлива дискримінація чоловіків. Тому у Хмільницькому міськрайонному суді вирішили популяризувати обидва свята і розказали про право батька на декретну відпустку.

Приємно, що пост від прес-служби Хмільницького міськрайонного суду я випадково побачила у знайомої в соціальній мережі, яка вже тривалий час проживає  аж у Франції. Наталя Міщук розповіддю була не здивована, каже, що постійно відслідковує, що географія поширень публікацій Хмільницького міськрайонного суду – це  десятки країн у різних куточках світу, де проживають наші співвітчизники і яким близькі прогресивні і сучасні погляди.

Бажаємо дізнатись щось нове та корисне, а заодно порозглядати надзвичайно милі фото з юридичними порадами від татусів для татусів.

Наостанок Наталя Василівна подякувала своїм колегам, що залюбки надали фотографії та дозволили показати найсокровенніше – своїх діток та онуків і наголосила, що декретна відпустка батька не повинна бути якоюсь дивовижою.

Часи змінились і сьогодні кожен з батьків має право як на декретну відпустку, так і на можливість професійної самореалізації. Справа – лише за вмінням домовлятись у родині!

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі