Синоптики попереджають громадян про нічні заморозки

Синоптики попереджають громадян про нічні заморозки

У більшості областей України, окрім півдня та південного сходу, вночі прогнозують заморозки. Про такий невтішний прогноз поінформували синоптики.

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, у Вінницькій області очікують сильні заморозки.

По Вінницькій області вночі 20 квітня сильні заморозки в повітрі 0-5° . По місту Вінниця вночі в повітрі 0-2° , ІІ рівень небезпечності – помаранчевий.

  • У суботу, 20 квітня, погода буде обумовлюватись малоградієнтним полем високого тиску, очікуємо вночі без опадів, місцями туман, а вдень по області пройдуть місцями короткочасні дощі з грозами.
  • Вітер південно-східний 5-10 м/с. У зв’язку з вторгненням холодного арктичного повітря, очікуємо вночі сильні заморозки в повітрі 0-5° ідповідає стихійному метеорологічному явищу ІІ рівня небезпечності, колір помаранчевий.  Вдень температура підвищиться до 11-16° тепла.
  • В неділю та понеділок внаслідок виходу та переміщення по території області південного циклону, прогнозуємо в неділю помірний, місцями значний дощ, у понеділок вночі помірний, вдень місцями невеликий дощ. Температура в неділю протягом доби 4-9° тепла, у понеділок вночі 2-7°, вдень 8-13° тепла.
Синоптик Наталка Діденко надала узагальнюючий прогноз погоди по всій Україні.
  • Оскільки найближчої ночі хмарності буде мало, тому заморозків краще очікувати, аніж надіятися на хмари. А де прикриє хмарами чи дощем, там ймовірність заморозків зменшується практично до нуля,йдеться в повідомленні синоптикині. 

А ось вдень в Україні потеплішає до +12+18 градусів.

Вдень 20-го квітня дощі пройдуть місцями на заході, у центральних областях та на півдні України. На решті території – без опадів.

Завтра на сході та півдні очікується сильний вітер.

У Києві найближчої ночі також заморозки 0-2 градуси, завтра вдень потеплішає до +14, +15 градусів. Вдень південно-східний вітер стихне, буде помірний чи слабкий.  У столиці в суботу – без опадів.

  • У неділю в Україну застрибне активний циклон із півдня, тому погода ускладниться: очікуються дощі, сильний вітер, температура повітря повсюди, окрім східних областей, знизиться, – йдеться в повідомленні.

Така нестабільна погода може ще й ускладнити самопочуття, особливо у людей з серцево-судинними захворюваннями.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *