Синоптики оголосили “жовтий” рівень небезпеки через погіршення погоди

Синоптики оголосили “жовтий” рівень небезпеки через погіршення погоди

Погода в Україні принесе заморозки, а в деяких регіонах буде підвищено рівень пожежної небезпеки. Через це синоптики оголосили “жовтий” рівень небезпеки.

  • 5-6 травня вночі у північних, більшості західних та центральних областей, 6 травня та у східних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-3 градусів (I рівень небезпеки, жовтий).4-6 травня у Тернопільській, Волинській, Хмельницькій, більшості районів Кіровоградської, Одеської, 6 травня та Житомирської, Київської та Миколаївської областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки, – повідомили в Українському Гідрометцентрі.Синоптикиня Наталка Діденко прогнозує на сьогодні ще стабільну погоду. Протягом дня передбачається +14+17, тепліше, до легенького літа, буде на Сході та Півдні України, +17+22 градуси.
    Дещо свіжішим виявиться повітря у північних та північно-східних областях, +12+16 градусів.

За її словами, ночі передбачаються холодними. Так, “парочка наступних ночей побудуть із невеликими заморозками у більшості областей України, окрім південної частини.”

Із середи Україною проходитиме атмосферний фронт, який принесе дощ та подекуди грози. Зокрема, грози очікуються в центральних, західних областях, а також на Харківщині, Одещині та Миколаївщині.

Оскільки гроза може викликати додатковий стрес від звуку грому, Наталка Діденко закликала зважати на прогноз погоди.

В середу, 4 травня, в центральних областях нашої країни може бути сильний вітер переважно північного напрямку.

Утеплюйтесь та бережіть себе!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *