Сидітиме під цілодобовим домашнім арештом: суд обрав запобіжний захід 20-річному хмільничанину, якого підозрюють у розбої

Сидітиме під цілодобовим домашнім арештом: суд обрав запобіжний захід 20-річному хмільничанину, якого підозрюють у розбої

Сьогодні у Хмільницькому міськрайонному суді обирався запобіжний захід юнаку, якого підозрюють у вчиненні кримінального злочину  – розбою (частина перша статті 187 Кримінального кодексу України) відносно працівниці комунгоспу у центральному парку міста. Цей злочин сколихнув увесь Хмільник: NEWS Хмільника розповідав про цю подію. Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду повідомила наступне:

” За версією сторони обвинувачення, молодий чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, намагався таємно заволодіти рюкзаком, де знаходились особисті речі (мобільний телефон, банківські картки, документи та ін.)громадянки М: навіть після того, як був викритий, хлопець продовжив рухатися в бік виходу парку.  Слідство стверджує, що потерпіла разом зі своєю колегою, намагались зупинити хлопця, але він звалив на землю власницю рюкзака, двічі вдарив її по тулубу, а тоді завдав удар в голову дерев’яним руків’ям від сапи. Колега потерпілої викликала в цей час поліцію та відволікала чоловіка.

Медики підтвердили у потерпілої закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку легкого ступеня та забій м’яких тканин потилиці.

У судовому засіданні сторона обвинувачення на час слідства просила у суду обрання для підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Сторона захисту у судовому засіданні наголошувала, що молодий чоловік одружений,має на утриманні малолітню дитину, має позитивну характеристику з місця проживання і навчання, має стійкі соціальні зв’язки. Адвокат зазначив, що підозрюваний працює у м. Хмельницький, де орендує квартиру, тому просив у суду або повністю відмовити у клопотанні прокурора або ж призначити юнакові нічний домашній арешт, аби він міг ходити на роботу та утримувати сім’ю. Однак сторона захисту такі і не надала суду доказів, що підозрюваний фактично проживає і працює не у Хмільнику, а в Хмельницькому, посилаючись, що роботодавець офіційно не оформив чоловіка, як працівника.

Сам підозрюваний стверджує, що жінку не бив, а рюкзак знайшов і хотів віддати охоронцю.

Слідча суддя Хмільницького міськрайонного суду Марина Робак, врахувала усі докази і аргументи обох сторін і призначила  підозрюваному на час слідства цілодобовий домашній арешт строком на два місяці за місцем прописки (будинок батьків) у Хмільнику.

На цей час підозрюваний:

  • не має права залишати місце свого проживання за зазначеною адресою;
  • зобов’язаний вчасно прибувати до слідчого, прокурора чи суду за вимогою;
  • утриматись від спілкування з потерпілою та її колегою, що є свідком подій у центральному парку міста”.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *