Сувеніри дітей з Хмільницького району продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

Сувеніри дітей з Хмільницького району продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

З початку повномасштабного вторгнення усі українці долучилися та виготовили сотні сувенірів, оберегів для наших військовослужбовців. Наприклад, діти з Курилівки виготовили безліч оберегів для наших воїнів та невдовзі відправлять їх на передову.

Дитячі обереги для ЗСУ з села Курилівка

Багато людей та дітей долучаються до добрих справ, волонтерять на благо Батьківщини, наближаючи спільно нас до Перемоги. Сотні дитячих виробів гріють серця захисників та захисниць в найгарячіших точках України. А от  вироби, створені руками дітей та освітян  Калинівської громади Хмільницького району, відправлять також і у Францію, а кошти з продажу передадуть на потреби ЗСУ. Про це поінформували на сайті Калинівської міської ради.  

 

Виготовлені вручну роботи поїдуть у благодійний фонд «Vesna 64 Paux France». Під час благодійної акції їх продадуть на різноманітних аукціонах та виставках. До Франції відправлять також і вироби з Києва, Вінниці, однак калинівські складатимуть найбільшу кількість. Така ініціатива стала можливою за допомогою волонтерського руху Благодійного Фонду “Без кордонів”, в яких налаштована гарна співпраця з французами.

Безліч виробів, а це вироби з тканини, паперу, дерева, ниток, бісеру, природного матеріалу, картини тощо – це додаткова підмога українському війську і тим, хто постраждав від рук рашистів.

Освітяни і діти добре постаралися, аби французи хотіли купувати український хенд-мейд. Адже чого лише вартий літак “Мрія”, зв’язаний гачком.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *