Суху траву знову підпалили у Хмільнику…

Суху траву знову підпалили у Хмільнику…

Хмільничани знову спалюють суху траву, незважаючи на усі застереження рятувальників та кримінальну та адміністративну відповідальність за такі дії. Вчора наші рятувальники знову гасили таку пожежу на території міста…

– Повідомлення про пожежу надійшло до нас о 21.18, – розповів інспектор Хмільницького районного сектору обласних рятувальників Дмитро Іщук. – На виклик виїхали п’ять наших бійців. Горіло близько 400 квадратних метрів сухої трави на відкритій території. Вже за десять хвилин пожежу загасили… Однак, проблема спалювання сухої трави і так далі стоїть зараз надзвичайно гостро!

У зв’язку із шокуючою ситуацією щодо підпалів трави головний рятувальник Вінниччини полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук звернувся до мешканців області:
– Шановні громадяни!
В той час, коли бійці ДСНС, у зв’язку зі спалахом COVID-19, несуть службу у посиленому режимі та вживають заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу, а також стоять на варті безпеки громадян, знаходяться ті, які додають клопоту та зайвих викликів Службі «101». Мова йде про громадян, які нехтують усіма правилами безпеки випалюючи суху рослинність на відкритих територіях, при цьому геть не замислюючись про ризики.

Щодня, рятувальники здійснюють десятки виїздів на ліквідацію загорянь в екосистемах області. «Пекельному жару» піддаються сотні гектарів землі.

Неконтрольовані підпали призводять до масштабних пожеж. Полумя знищує житлові будинки, господарчі будівлі, цілі домогосподарства, а також призводить до людських жертв.

Кожен акт підпалу – це злочин проти природи, за який передбачена адміністративна, а в деяких випадках – кримінальна відповідальність.

З метою недопущення даних пожеж, я закликаю жителів міста та області припинити випалювати будь-яку суху рослинність.

Не спалюйте суху траву – не спопеляйте землю!

https://www.youtube.com/watch?v=RjsUIHye4g0&feature=emb_title


Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *