Суд у Хмільницькому районі визнав чоловіка винним у побитті 3-місячного немовляти

Суд у Хмільницькому районі визнав чоловіка винним у побитті 3-місячного немовляти

Наприкінці грудня 2021 року чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, жорстоко побив свого 3-місячного сина. Дитина плакала, і це розлютило чоловіка, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Прокурором було доведено, що побиття сталося умисно.

Калинівський районний суд Вінницької області підтримав правову позицію ювенального прокурора Калинівського відділу Хмільницької окружної прокуратури та визнав 23-річного чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, – повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, передає NEWS Хмільника.

Прокурором доведено, що наприкінці грудня 2021 року батько, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс своєму 3-місячному сину, який плакав, тілесні ушкодження, внаслідок чого дитина отримала закриту черепно-мозкову травму – струс головного мозку, множинні садна та забої голови й обличчя. Мотивом такого жорстокого вчинку було бажання чоловіка «заспокоїти» малолітню дитину.

Враховуючи, що обвинувачений раніше судимий, відбував покарання у місцях несвободи, має незняту та непогашену судимість, а також вчинив кримінальне правопорушення, пов’язане із домашнім насильством стосовно дитини, – суд погодився із позицією прокурора про призначення обвинуваченому одного із найбільш суворого покарання, передбаченого санкцією статті КК України.

За результатами розгляду обвинувального акта і наданих прокурором доказів судом чоловіка визнано винуватим, його засуджено до покарання у виді 5 місяців арешту.

На цей час вирок законної сили не набрав.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *