Сучасний майданчик для занять ігровими видами спорту відкрили сьогодні в Хмільницькій школі №3

Сучасний майданчик для занять ігровими видами спорту відкрили сьогодні в Хмільницькій школі №3

Сьогодні в міській третій школі відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту. Відкриття приурочили до дня народження міста Хмільника.

Майданчик пристосований для занять з таких видів спорту, як футбол, гандбол, волейбол та великий теніс. Це один із 11 об’єктів, які сьогодні реалізуються на Вінниччині в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України № 571 від 05.07.2019 року “Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”.

Побудували майданчик на виділені кошти з  державного бюджету, сума якого склала  734, 5 тисячі гривень. З них використали 548 тисяч гривень, 186 тис. грн. повернено до державного бюджету. З місцевого бюджету на спортивний майданчик було виділено 936 тис. грн.  Загальна вартість будівництва – майже 1,5 млн. грн. Підрядником на будівництві виступило приватне підприємство «Сучасні будівельні технології – 12».

На урочистому відкритті були присутні голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик, міський голова Сергій Редчик.  Представники влади привітали хмільничан з подвійним святом – Днем міста і відкриттям чудового об’єкта, який збудували за рік.

Покриття на майданчику дуже зручне та комфортне, а випробували його одразу ж спортсмени зі спортивного клубу “Січ” (тренер Михайло Сидоренко),  а також вихованці студії сучасного танцю “Flash” (тренер Олександр Лукащук) і клубу спортивного танцю Данс-студії “Мрія” (тренер Віктор Соломко).  Вони задали драйву своїми показовими виступами й надали святковості та яскравості урочистій події. А музичне вітання пролунало від Крістіни Лисої.

       

На урочистості не обійшлося й без нагородження. Зокрема, грамоти і подяки було вручено всім причетним до будівництва майданчика. Крім того, було відзначено шкільні футбольні команди – переможців турніру з малого футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Хмільницької ОТГ. Турнір було приурочено Дню міста, і тепер щорічно буде проводитись до дня народження Хмільника. Грамоти і медалі вручили футбольній команді ЗОШ №4 за зайняте третє місце та за друге – ЗОШ №2.  Перехідний кубок отримала футбольна команда школи-гімназії №1 за зайняте перше місце. 

На відкриття завітав також начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Сергій Чернявський, який вручив директору школи №3 Миколі Євтодію для занять на майданчику набір м’ячів.

  • Загалом було подано 64 проекти, а кошти виділили на 11. І завдяки спільній роботі керівництва міста, управління,  Вінницької ОДА, комісій нині маєте такий чудовий спортивний майданчик, – зазначив під час привітання Сергій Чернявський.
  • Коли вперше побував у Дніпропетровську, побачив, як багато там є  майданчиків і на якому рівні все проводиться, то бажання мати подібне у школі було ще з 2013 року, – такими словами звернувся до присутніх директор школи №3 Микола Євтодій та запевнив, що майданчик не пустуватиме, на ньому постійно будуть діти.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *