Стартувало навчання мобільних бригад, які щеплюватимуть людей від COVID-19

Стартувало навчання мобільних бригад, які щеплюватимуть людей від COVID-19

Сьогодні у Вінницькому обласному лабораторному Центрі перший день дводенного тренінгу для мобільних бригад з вакцинації проти COVID-19, – повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Навчання організоване обласним Департаментом охорони здоров`я та реабілітації  спільно з Вінницьким обласним Центром громадського здоров`я.

В повідомленні йдеться також і про те, що впродовж двох днів – 2 і 3 березня, тренінг пройдуть члени мобільних бригад ЦПМСД Гайсинського, Козятинського та Хмільницького районів.

Медиків навчатимуть правилам організації і техніки проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, а також навичкам надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень.

  • У рамках першого дня тренінгу члени вакцинальних бригад, які щеплюватимуть проти коронавірусної інфекції населення Вінницької області, будуть проінструктовані згідно з глобальними рекомендаціями щодо імунізації та безпеки вакцин. Цього тижня навчання пройдуть 8 мобільних бригад – 40 медичних працівників, – розповіла  регіональний корординатор вакцинації від COVID-19 Тетяна Бондаренко.

Тетяна Бондаренко наголосила, що щеплення – це один із найбільш ефективних шляхів припинення захворюваності, який має діяти паралельно з дотриманням карантинних вимог.

З членами мобільних бригад сьогодні працюють регіональні тренери з вакцинації: Дмитро Дмітрієв – д.м.н., професор кафедри анестезіології ВНМУ ім. М.І. Пирогова, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний Центр», Юлія Гарлінська – лікар-педіатр КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Наталія Гриньова – лікар-епідеміолог ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», Світлана Комар– медична сестра поліклінічного відділення, КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

Завтра у програмі: діагностика анафілаксії і перша допомога, а також – фіксація та звітність даних про щеплення – система e-Health та зведений звіт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *