Станьте дітьми зі своїми синами та доньками або що варто встигнути зробити до того часу поки діти виростуть

Станьте дітьми зі своїми синами та доньками або що варто встигнути зробити до того часу поки діти виростуть

Сьогодні ти носиш двомісячного малюка і думаєш, коли ж він буде ходити. Потім він невпевненим кроком йде за голубом і розбиває свого милого носика: і ти знову чекаєш, що він подорослішає. Тоді  ­­-  бац, садочок, а ти на роботі, далі друга зміна з приготування їжі, прання та інших хатніх справ, навчання літер і цифр, гуртки, школа…

Все? І це все?!! Інколи твої дні тягнуться наче жуйка, що прилипла до підошви твого черевичка, а взагалі життя минає занадто швидко і так само швидко виростуть наші діти.

Татусі, матусі!

Я склала свій список справ (багато з них вже втілені в життя), що ми з чоловіком хочемо спробувати з нашим сином.

Почнемо:

  • Обов’язково під час дощу спробуйте поскакати під час чи після дощу по калюжах. Це неймовірно весело. А тоді швиденько біжіть додому, перевдягайтесь та пийте какао. Ну, і речі періть, після таких веселощів – ніяк по-іншому.
  • Складіть усі разом із кожною із ваших з чоловіком дітей казочку, де син чи донька – головні  герої цієї оповідки. Навіть намалюйте – це ще краще!
  • Діткам, які підросли,покажіть гарний приклад – займайтесь благодійністю разом, показуйте, що життя буває різним і кожен може опинитись у складних життєвих обставинах. Протягнути руку допомоги насправді – неважко. Я горда, що мій син уже в чотири роки віддав усі відкладені на омріяний конструктор гроші, аби допомогти дітям із сиротинця. До слова, цей конструктор зовсім випадково йому подарував Святий Миколай: ти ж мене розумієш?)
  • З певною періодичністю (наскільки це дозволяє ваш сімейний бюджет) відвідуйте нові місця, міста і країни разом із дітьми. Це не завжди легко і райдужно, як це здається на фотках у соціальних мережах, але воно того варте.
  • Влаштуйте піжамний вихідний день: нічого не робіть (підготуйтеся до цього заздалегідь), дивіться сімейні мультфільми, фільми, грайте ігри чи приготуйте смачне печиво усі разом. Найкраще робити це у день із просто жахливими погодними умовами, коли гуляти надворі – не найкраща ідея.
  • Помрійте разом! Нехай це будуть не просто плани, а неймовірні задуми та мрії. Хто знає, можливо, вже зовсім скоро вони стануть реальністю!
  • Немає апетиту в дітей, хандрять – прямуйте на пікнік, там вони не лише полюбуються природою, але й умить «підчистять» усі запаси їжі. Перевірено неодноразово!
  • Кажуть, що найкращі моменти треба зберегти в пам’яті, але я вважаю, що ще й на світлинах, з яких потім разом створити чудовий, позитивний, неповторний колаж і повісити на самому видному місці в оселі. У непрості хвилини вашого життя це буде надихати тебе не «складати крила» і рухатись вперед.

Далі – не пишу, бо цей перелік справ має скласти кожен для себе сам, зумійте знайти компроміс, запитуйте у своїх діток, що б вони хотіли такого зробити разом, адже найголовніше у нашому житті  – це щасливі очі рідних і дорогих людей. І тебе, звичайно, тебе!

Ваша Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *