Стали відомі результати голосування Бюджету участі Хмільницької ОТГ

Стали відомі результати голосування Бюджету участі Хмільницької ОТГ

Бюджет участі – це платформа реалізації ідей для покращення міста. Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному жителю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста.   Програму бюджету участі було впроваджено для того, щоб надати місцевим жителям шанс перетворити  місто/ОТГ на місто/ОТГ мрії.  Кожен житель має можливість викласти свої ідеї, написавши проект. Проекти-переможці будуть реалізовані місцевою владою наступного року.   За ці проекти голосують жителі міста, а в результаті  проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

Цього рок від активних громадян було подано 18 проектів.  У своїх проєктах громадяни Хмільницької ОТГ хотіли закупити лави для комфортного відпочинку, облаштувати спортивний майданчик з резиновим покриттям, створити скаутський молодіжний клуб, встановити спортивні майданчики, встановити причал на річці Південний Буг, навіть створити в міському парку міні-зоопарк. Жителі Хмільницької ОТГ могли проголосувати як онлайн – на сайті Бюджету участі, так і заповнивши спеціальний бланк у Хмільницькій міській раді. А  для того, щоб голосування було чесним, кожен голос підкріплювався паспортними даними.

Вчора стали відомими результати голосування. За проєкт під номером 13 проголосувало найбільше людей – 520 голосів вони віддали за те, щоб у центральному парку імені Т.Г.Шевченка появився новенький скейт-парк для дозвілля екстремалів, і для їхньої ж безпеки. На проєкт з міського бюджету буде виділено 200 000 гривень.

На другому місці з результатом у 486 голосів проект номер 3. Проект має на меті створити умови та започаткувати проведення в місті Хмільнику спартакіади (олімпіади) аматорських команд з волейболу та міні-футболу. Ідея полягає у створені умов для залучення до здорового та активного способу життя максимальної кількості мешканців громади. Для цього потрібно встановити спортивний майданчик для гри у міні-футбол та волейбол між адресами вул. Лисенка, 13 та вул. Лисенка, 17. На цей проєкт буде виділено 196449 гривень.

Облаштування Workout майданчика по Проспекту Свободи, 13 з гумовим покриттям зібрало 453 голоса з бюджетом у 195000 гривень. У своєму проекті автор зазначає, що гумове покриття з невеликою шорсткістю добре амортизує удари і знижує рівень вібрації, допоможе захистити відвідувачів майданчику від травм.

Проєкт “За екологію і майбуття, за здоровий спосіб життя” зібрав 449 голосів, і  спрямований на впорядкування території та облаштування екологічно чистої зони відпочинку для дітей та дорослих мікрорайону Вугринівка. Проєкт бюджетом у 200 000 гривень теж увійшов до п’ятірки переможців і профінансується з місцевого бюджету.

Для того, щоб у місті  встановили площадку для професійного заняття воркаутом молоддю міста Хмільника на території багатоквартирного будинку “Сім “Я” по вул. Столярчука, 48, знадобилося 413 голосів, Проєкт бюджетом 165 000 гривень. Мета його –  зацікавити  дітей займатися своїм здоров’ям; познайомити молоде покоління з молодіжним напрямом спортивного розвитку суспільства – Workout; почати об’єднувати спортсменів у команди для проведення змагань і турнірів; змалечку привчати дітей до фізичних вправ, здорового способу життя; отримати сильне духом молоде, витривале покоління.

Проект “Безпека дітей”, який має на меті  безпеку дітей та оточуючих, проектом пропонується встановлення захисної огорожі по периметру футбольного поля за адресою вул. Літописна, 1 – Проспект Свободи, 9, 11 – зібрав 369 голосів і має бюджет у 170 000 гривень.

Богуслава Панасюк

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *