Стало відомо, скільки шкіл Вінниччини готові до офлайн-навчання

Стало відомо, скільки шкіл Вінниччини готові до офлайн-навчання

Станом на 19 липня на Вінниччині вже облаштовано 29,5% об‘єктів освіти, які мають розпочати навчання в офлайн-режимі. Якщо заклад не має такої можливості, діти будуть навчатися далі дистанційно, – повідомляє NEWS Хмільника.

Дані про стан готовності навчальних закладів області до нового шкільного року озвучили в Департаменті гуманітарної політики ОВА  під час наради з Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

  • Проте важливо розуміти, що у разі повітряної тривоги вчителі повинні будуть забезпечити перебування в укритті всіх учнів, які на той момент будуть у закладі. Усе відбуватиметься злагоджено та організовано. Це зменшить імовірність перебування дітей на вулиці без нагляду, – повідомили в Департаменті.

Також у департаменті повідомили, що триває підтримка цифровізації освіти від міжнародних партнерів – від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Google. В області очікують на постачання ноутбуків.

У Калинівській громаді Хмільницького району нині триває підготовка до навчального процесу. Там активно облаштовують укриття.  З 29 існуючих навчальних у громаді закладів у 12 немає укриттів і немає як облаштувати. В тих, що немає, наразі шукають альтернативні будівлі поруч. Ремонтні роботи тривають на 15 обʼєктах, які виконують працівники закладів та батьки учнів і дошкільнят. Гроші на матеріали, а це майже 700 тисяч гривень, виділили з бюджету громади.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *