Стало відомо, коли Вінницька область вийде з “червоної” зони

Стало відомо, коли Вінницька область вийде з “червоної” зони

Стало відомо, що ще дві області планують вивести з “червоної” зони епідемічної небезпеки. Це Хмельницька та Вінницька області. Про це вчора на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. А сьогодні уже повідомили дату.

Сьогодні відбулося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про що повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

  • За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької та Хмельницької областей, – йдеться в повідомленні.

Отже, уже з середи Вінницька область одразу “пожовтіє”. Але радіти зарано, адже карантинні обмеження посилили в жовтій зоні.

Варто нагадати, що з  6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

На сьогодні, станом на 13 грудня, в “червоній” епідемічній зоні залишаються 10 областей: Вінницька, Хмельницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернігівська області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *